AKYAZI ACİL ARABA ÇEKİCİ OTO KURTARMA 0533 222 9172

Sakarya Akyazı ilçesinde arabanızla seyahat ederken bir anda aracınızda teknik arıza mı meydana geldi. Korkmanıza gerek yok .Çünkü Akyazı’da bu problemlerinizi çözerek bir oto çekici firması var. Sakarya’nın Akyazı ilçesinde uzun yıllar oto çekici ve oto kurtarma faaliyeti gösteren firmamız geniş araç filosu ile uzman çalışan kadrosu ile ve uygun fiyat politikası ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Akyazı’da kurtarma hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere 0533 222 9172 numaralı acil oto çekici hattından ulaşabilirsiniz.

Akyazı oto çekici firmamız Sakarya il merkezinde bulunan araçları ile de Sakarya oto çekici hizmeti vermektedir. Sakarya oto çekici hizmetleri için hemen bizi arayınız.

TEL: 0533 222 9172

 

HİZMETLERİMİZ
Akyazı oto çekici

Akyazı araç taşıma

Akyazı araba çekme

Akyazı acil çekici

Akyazı oto çekici fiyatları

Akyazı oto kurtarma ücretleri

Akyazı oto kurtarıcı

Akyazı Kamyon, Kamyonet,Otobüs Minibüs Çekici

Akyazı çekiciler

Akyazı Ahtapot Çekici

Akyazı vinçli araba kurtarma

Akyazı araba çekici firmaları

Akyazı acil yol yardım

Akyazı 24 saat çekici

Akyazı oto kurtarma

Akyazı traktör çekici

Akyazı TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri

Akyazı araç çekme firmaları telefon numaraları

Akyazı otobüs çekici

Akyazı 24 saat oto kurtarıcı telefonları

 

HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

 

Akbalık ,Alaağaç ,Altındere ,Ballıkaya ,Batakköy ,Bedılkazancı ,Bedilkadırbey ,Bediltahirbey ,Beldibi ,Bıçkıdere ,Boztepe ,Buğdaylı ,Cumhuriyet ,Çakıroğlu ,Çatalköprü ,Çıldırlar ,Dedeler ,Dokurcun ,Durmuşlar ,Düzyazı ,Erdoğdu ,Eskibedil ,Fatih ,Gazi Süleyman Paşa ,Gebeş ,Gökçeler ,Güvençler ,Güzlek ,Hanyatak ,Harunusta ,Hasanbey ,Hastahane ,Haydarlar ,İnönü ,Kabakulak ,Karaçalılık ,Kepekli ,Kızılcıkorman ,Konuralp ,Kumköprü ,Kuzuluk ,Küçücek Cumhuriyet ,Küçücek İstiklal ,Madenler ,Mansurlar ,Merkezyeniköy ,Osmanbey ,Ömercikler ,Pazarköy ,Reşadiye ,Salihiye ,Seyfeler ,Sukenarı ,Şerefiye ,Taşağıl , Taşburun , Taşyatak ,Topağaç , Türkormanköy ,Uzunçınar , Vakıf , Yağcılar , Yahyalı ,Yeni , Yenidoğan , Yeniorman , Yongalık , Yörükyeri , Yunus Emre , Yuvalak mahallesi

 

 

Hemen Ara