Web Site Kullanıcı Sözleşmesi

Araç Sahibi veya araç sürücüsü , bu web sitesi (aracyolyardim.com) üzerinden hizmet alırken işbu sözleşme’nin tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.

Aracyolyardim.com kendisi bizzat oto çekici ve oto taşıma işi yapmamaktadır. aracyolyardim.com, internet ortamında bir oto çekici arayan kişilerle,oto çekici firmaları arasındaki iletişim sağlayan bir web sitesidir. Bu web sitesini ziyaret eden ve hizmet almak isteyen kullanıcılar aracyolyardim.com ‘un bir oto çekici firması olmadığını,sadece aracılık yapan bir firma olduğunu kabul etmiş sayılırlar.

Aracyolyardim.com’ un verdiği hizmet; araç sahibi ile oto çekici firmasını nitelikleri belirlenmiş bir taşıtın,telefon aracılığı ile üzerinde anlaşılmış bir fiyatla çekme ve taşınmasına aracılık etmekten ibarettir. aracyolyardim.com ile oto çekici firmaları arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.

Aracyolyardim.com araçların çekilmesi,kurtarılması, taşınması aşamasında oluşabilecek hasarlardan sorumlu değildir. Aracın taşınması aşamalarında oluşabilecek hasarlardan taşımayı yapan oto çekici firması sorumlu olacaktır. Araç Sahibi araç taşıma sırasında olabilecek hasar, kaza, yangın vb durumlara karşı prim ödeyerek sigorta yapabilecektir. Sigorta yapılmasını isteyen Araç Sahibi taşıma için telefon görüşmesinde anlaşma ve pazarlık yaparken belirtmeleri gerekmektedir.

Aracyolyardim.com’ un Kullanılmasına İlişkin Garanti ve Sınırlı Sorumluluk Yasal Uyarısı

Aracyolyardim.com ’un üzerinden verilen her türlü hizmetin kullanımından kaynaklanabilecek ,her türlü risk Araç Sahibi’nin sorumluluğu altındadır.

Web sitemizde, üçüncü şahıslar tarafından işletilmekte olan diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir ve bu web siteleri, başka web sitelerine linkler içerebilir. Dikkatli bir şekilde kontrollerin yapılmasına rağmen, aracyolyardim.com; harici linklerin içerikleri konusunda herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

Aracyolyardim.com, burada yazılanlarla sınırlı kalmamak kaydıyla aracyolyardim.com’ un işini etkileyen pazar koşullarındaki değişiklikler, teknolojideki değişiklikler, ödeme yöntemlerindeki değişiklikler, ilgili kanunlar ve düzenleme gereksinimlerindeki değişiklikler ve aracyolyardim.com’un sistem özelliklerindeki değişiklikler dahil olmak üzere farklı nedenlerden dolayı ve kendi takdirine bağlı olarak muhtelif zamanlarda; işbu Sözleşme şartlarını revize etme, sunduğu hizmetlerin kapsam ve içeriğini değiştirme, sunulan hizmetleri kısmen veya tamamen ücretli hale getirme, teklif kurallarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Hemen Ara