konya oto çekici

oto çekici numarası

Konya Karatay Oto Kurtarma

Otomobillerimiz ve diğer araçlarınız ihtiyaçlarımız ve hayatımızı kolaylaştırmak için kullandığımız araçlarımızdır. Ancak ne zaman ve nerede sorun yaşayacağımızı tahmin edememekteyiz. Bu gibi durumlarda şehir dışı ya da benzeri bir yerde araçlarımız sorun yaşadığında oto kurtarma hizmeti almamız gerekmektedir. Karatay oto kurtarma tam olarak bu noktada devreye girmekte ve kurtarılması gereken araçlarımızı gitmesi gereken yere götürmektedir.

Konya Karatay ‘da Oto Çekici Hizmetleri 0533 222 9172

Karatay oto çekici hizmetleri araçlarınız için en iyi hizmeti sunmaktadır. Kaza yapmış olduğunuz, bir yere takılmış ve hareket edemeyen ya da bozulmuş olan araçlarınızı bulundukları yerden kurtarmak ve gideceği yere ulaştıran bir hizmet vermekteyiz. Özel çekici araçlarımız ile sorunsuz hizmet sunulmaktadır.

Karatay’da Kesintisiz Araç Kurtarma Hizmeti

Araç kurtarma ve çekme hizmeti bilgi ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Araçların bulundukları yerden çekiciye yüklenmesi ve indirilmesi aşamasında sorun yaşamamak için bu konular önemlidir. Özel araçlarımızda hizmet veren tecrübeli ekibimiz ile sizler için en iyi hizmeti sunmaktayız. Araçlarınız için yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekteyiz.

Konya Karatay Oto Kurtarma Hizmetleri

Geniş araç filosu ve işinde uzman çalışma arkadaşlarımızla Konya’nın merkez ilçeleri olan Karatay, Meram ve Selçuklu ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

 

Erenler ,Merkez Köyler ,Mevlana ,Selimiye,Akabe Mahallesi ,Akçeşme Mahallesi ,Akıfpaşa Mahallesi ,Aziziye Mahallesi ,Başak Mahallesi ,Büyüksinan Mahallesi ,Çatalhüyük Mahallesi ,Çataltömek Mahallesi ,Çelebi Mah ,Çimenlik Mahallesi ,Doğanlar Mahallesi ,Doğuş Mahallesi ,Elmacı Mahallesi ,Emirgazi Mahallesi ,Erenler Mahallesi ,Erler Mahallesi ,Fetih Mahallesi ,Fevziçakmak Mahallesi ,Gaziosmanpaşa Mahallesi ,Hacıhasan Mahallesi ,Hacıibali Mahallesi ,Hacısadık Mahallesi ,Hacıveyissade Mahallesi ,Hacıyusufmescit Mahallesi ,Hamzaoğlu Mahallesi ,Hasandedemescit Mahallesi ,Hocalarköprüsü Mahallesi ,İstiklal Mahallesi ,Kalenderhane Mahallesi ,Karaaslandede Mahallesi ,Karaaslanüzümcü Mahallesi ,Karaciğan Mahallesi ,Karakulak Mahallesi ,Kayacıkaraplar Mahallesi ,Keçeciler Mahallesi ,Kerimdede Mahallesi ,Keykubat Mahallesi ,Köprübaşı Mahallesi ,Kumköprü Mahallesi ,Kuzgunkavak Mahallesi ,Mengene Mahallesi ,Nakipoğlu Mahallesi ,Orhangazi Mahallesi ,Ortamescit Mahallesi ,Sakyatan Mah ,Saraçoğlu Mahallesi ,Sarıyakup Mahallesi ,Selimsultan Mahallesi ,Şemstebrizi Mahallesi ,Tatlıcak Mahallesi ,Ulubatlıhasan Mahallesi ,Yediler Mahallesi ,Yeni Mahallesi

Karatayda Oto Kurtarıcı 0533 222 9172

Hemen Ara