Yeni Oto Çekici Hizmetleri
TEL 0533 222 9172

Aracınızla şehir içinde yada şehirler arası yolda seyahat ederken; engebeli yollar, bakım vakti geçmiş araçlar, benzinin bitmesi, yakıt tankında veya diğer araç ekipmanlarında meydana gelen ani bozulmalar, akünün bitmesi,lastiğinin patlaması , beklenmedik kazalar ve daha fazla sebep nedeniyle yolda kalabilir, acil yol yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.Hangi sebeple yolda kalırsanız kalın, Yeni araba çekici hizmeti bir telefon kadar uzağınızda. Arayın, sorunu anlatın, gelip hemen aracınızı uzman bir tamirhaneye çekelim. Kesintisiz ve sınırsız oto çekici hizmetini ancak profesyonel bir firmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Araç kurtarma ve oto çekici konusunda sektörün en deneyimli firması olarak uzun yıllardan beri Yeni oto kurtarma ve Yeni oto kurtarıcı hizmetlerini en hızlı biçimde sunmaktayız. Şarampole yuvarlanan arabalar, çamura saplanan veya sele kapılan otomobiller ve daha birçok kabusu size hiçbir zahmet ve sıkıntı vermeden sonlandırmak için buradayız. Hemen firmamızı arayın ve gününüz zehir olmadan arabanızı kurtarmanın rahatlığını yaşayın. Yol kenarında muhtaç bir durumda saatlerce güneş altında beklemek zorunda değilsiniz. Hemen irtibat numaralarımızdan birini arayın ve Yeni çevresinde neresinde olursanız olun imdadınıza koşalım. Ekonomik fiyatları ile, 7 gün 24 saat kesintisiz çekici hizmeti için doğru adrestesiniz. Sektörün en bilinen çekici firması olarak, sözümüzün garantisi memnun müşterilerimiz ve onların yorumlarıdır. Hiçbir müşterimizi yolda bırakmamak düsturu ile kurulan bu çekici firması, uzun senelerden beri sektörde aktif biçimde faaliyet göstermektedir ve minnettar müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır.
Yeni oto çekici hizmetimiz içerisinde aracı bulunduğu durumdan kurtarmak, çekiciye yüklemek ve gereken tamir veya bakımı görmesi için işin ehli kişilere götürmek bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla, bütçenizi sarsmadan en kötü gününüzde yanınızda olan oto çekici firmamız sayesinde tatilinizi yarıda kesmeyin. Arabanızı gereken yere götürelim. Başta Yeni olmak üzere Yeni çevresinde ve yakınlarında birçok noktasında faal bir biçimde hizmet veren geniş araç çekici araç hizmet ağımız bulunmaktadır. Nerede olursanız olun, yardım size bir telefon kadar uzak. Hemen arayın ve durumunuzu bildirin. Ekiplerimiz bulunduğunuz yere vakit kaybetmeden gelecektir.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Yeni    oto çekici,oto kurtarıcı

Yeni Oto Çekici Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

Camiatik , Çamlıçay , Güvendik , İçmeler , İskele , Kalabak , M.Fevziçakmak , Naipli , Özbek , Rüstem , Sıra , Şirinkent , Torasan , Yaka , Yelaltı , Yeni , Yenice , Yenikent , Zeytinalanı , Bademler , Balıklıova , Barbaros , Birgi , Demircili , Gölcük , Kadıovacık , Kuşçular , Nohutalan , Ovacık , Uzunkuyu , Yağcılar , Zeytineli , Zeytinler , Urla

Hizmetlerimiz

Yeni acil oto çekici
Yeni araç taşıma
Yeni araba çekme
Yeni acil çekici numarası
Yeni oto çekici fiyatları
Yeni oto kurtarma ücretleri
Yeni oto kurtarıcı
Yeni Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Yeni çekici firmaları
Yeni araba çekici firmaları
Yeni acil yol yardım şirketleri
Yeni 24 saat açık çekici
Yeni oto kurtarma
Yeni traktör çekici
Yeni oto taşıma
Yeni En Yakın Çekici
Yeni Kiralık sepetli vinç
Yeni TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Yeni araç çekme firmaları telefon numaraları
Yeni otobüs çekici
Yeni 24 saat oto kurtarıcı telefonları
Yeni vinç firmaları
Yeni sepetli vinç
Yeni şehirlerarası oto taşıma
Yeni çoklu araç taşıma
Yeni katlı çekici degere araç taşıma
Yeni Akaryakıt İkmali Yol Yardım
Yeni Akü Takviye
Yeni Akü Yardım
Yeni Lastik Tamiri
Yeni Motosiklet Çekici
Yeni Ahtapot Kurtarıcı, Kaldır Götür Oto Çekici,
Yeni Ahtapot vinçli çekici
Yeni İş Makinesi Taşıma,
Yeni Binek- Ticari Araç Taşıma,
Yeni Ağır Ticari Araç Taşıma,

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Hemen Ara