Karşıyaka Oto Çekici Hizmetleri
TEL 0533 222 9172

Aracınızla şehir içinde yada şehirler arası yolda seyahat ederken; engebeli yollar, bakım vakti geçmiş araçlar, benzinin bitmesi, yakıt tankında veya diğer araç ekipmanlarında meydana gelen ani bozulmalar, akünün bitmesi,lastiğinin patlaması , beklenmedik kazalar ve daha fazla sebep nedeniyle yolda kalabilir, acil yol yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.Hangi sebeple yolda kalırsanız kalın, Karşıyaka araba çekici hizmeti bir telefon kadar uzağınızda. Arayın, sorunu anlatın, gelip hemen aracınızı uzman bir tamirhaneye çekelim. Kesintisiz ve sınırsız oto çekici hizmetini ancak profesyonel bir firmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Araç kurtarma ve oto çekici konusunda sektörün en deneyimli firması olarak uzun yıllardan beri Karşıyaka oto kurtarma ve Karşıyaka oto kurtarıcı hizmetlerini en hızlı biçimde sunmaktayız. Şarampole yuvarlanan arabalar, çamura saplanan veya sele kapılan otomobiller ve daha birçok kabusu size hiçbir zahmet ve sıkıntı vermeden sonlandırmak için buradayız. Hemen firmamızı arayın ve gününüz zehir olmadan arabanızı kurtarmanın rahatlığını yaşayın. Yol kenarında muhtaç bir durumda saatlerce güneş altında beklemek zorunda değilsiniz. Hemen irtibat numaralarımızdan birini arayın ve Karşıyaka çevresinde neresinde olursanız olun imdadınıza koşalım. Ekonomik fiyatları ile, 7 gün 24 saat kesintisiz çekici hizmeti için doğru adrestesiniz. Sektörün en bilinen çekici firması olarak, sözümüzün garantisi memnun müşterilerimiz ve onların yorumlarıdır. Hiçbir müşterimizi yolda bırakmamak düsturu ile kurulan bu çekici firması, uzun senelerden beri sektörde aktif biçimde faaliyet göstermektedir ve minnettar müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır.
Karşıyaka oto çekici hizmetimiz içerisinde aracı bulunduğu durumdan kurtarmak, çekiciye yüklemek ve gereken tamir veya bakımı görmesi için işin ehli kişilere götürmek bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla, bütçenizi sarsmadan en kötü gününüzde yanınızda olan oto çekici firmamız sayesinde tatilinizi yarıda kesmeyin. Arabanızı gereken yere götürelim. Başta Karşıyaka olmak üzere Karşıyaka çevresinde ve yakınlarında birçok noktasında faal bir biçimde hizmet veren geniş araç çekici araç hizmet ağımız bulunmaktadır. Nerede olursanız olun, yardım size bir telefon kadar uzak. Hemen arayın ve durumunuzu bildirin. Ekiplerimiz bulunduğunuz yere vakit kaybetmeden gelecektir.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Karşıyaka  oto çekici,oto kurtarıcı

Karşıyaka Oto Çekici Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

• Alaybey , Denizbostanlısı , İmbatlı , Karşıyaka , Nergiz , Alaybey , Atakent , Bahariye , İzmir Bahçelievler , Bahriyeüçok , Bostanlı , Dedebaşı , Demirköprü , Donanmacı , Fikrialtay , İmbatlı , Mavişehir , Mustafa Kemal Mahallesı , Nergiz , Örnekköy , Şemikler , Tersane , Tuna , Yalı , Zübeydehanım , Sancaklı , Yamanlar

Hizmetlerimiz

Karşıyaka acil oto çekici
Karşıyaka araç taşıma
Karşıyaka araba çekme
Karşıyaka acil çekici numarası
Karşıyaka oto çekici fiyatları
Karşıyaka oto kurtarma ücretleri
Karşıyaka oto kurtarıcı
Karşıyaka Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Karşıyaka çekici firmaları
Karşıyaka araba çekici firmaları
Karşıyaka acil yol yardım şirketleri
Karşıyaka 24 saat açık çekici
Karşıyaka oto kurtarma
Karşıyaka traktör çekici
Karşıyaka oto taşıma
Karşıyaka En Yakın Çekici
Karşıyaka Kiralık sepetli vinç
Karşıyaka TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Karşıyaka araç çekme firmaları telefon numaraları
Karşıyaka otobüs çekici
Karşıyaka 24 saat oto kurtarıcı telefonları
Karşıyaka vinç firmaları
Karşıyaka sepetli vinç
Karşıyaka şehirlerarası oto taşıma
Karşıyaka çoklu araç taşıma
Karşıyaka katlı çekici degere araç taşıma
Karşıyaka Akaryakıt İkmali Yol Yardım
Karşıyaka Akü Takviye
Karşıyaka Akü Yardım
Karşıyaka Lastik Tamiri
Karşıyaka Motosiklet Çekici
Karşıyaka Ahtapot Kurtarıcı, Kaldır Götür Oto Çekici,
Karşıyaka Ahtapot vinçli çekici
Karşıyaka İş Makinesi Taşıma,
Karşıyaka Binek- Ticari Araç Taşıma,
Karşıyaka Ağır Ticari Araç Taşıma,

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Hemen Ara