Güngör Oto Çekici Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Aracınızla şehir içinde yada şehirler arası yolda seyahat ederken; engebeli yollar, bakım vakti geçmiş araçlar, benzinin bitmesi, yakıt tankında veya diğer araç ekipmanlarında meydana gelen ani bozulmalar, akünün bitmesi,lastiğinin patlaması , beklenmedik kazalar ve daha fazla sebep nedeniyle yolda kalabilir, acil yol yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.Hangi sebeple yolda kalırsanız kalın, Güngör araba çekici hizmeti bir telefon kadar uzağınızda. Arayın, sorunu anlatın, gelip hemen aracınızı uzman bir tamirhaneye çekelim. Kesintisiz ve sınırsız oto çekici hizmetini ancak profesyonel bir firmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Araç kurtarma ve oto çekici konusunda sektörün en deneyimli firması olarak uzun yıllardan beri Güngör oto kurtarma ve Güngör oto kurtarıcı hizmetlerini en hızlı biçimde sunmaktayız. Şarampole yuvarlanan arabalar, çamura saplanan veya sele kapılan otomobiller ve daha birçok kabusu size hiçbir zahmet ve sıkıntı vermeden sonlandırmak için buradayız. Hemen firmamızı arayın ve gününüz zehir olmadan arabanızı kurtarmanın rahatlığını yaşayın. Yol kenarında muhtaç bir durumda saatlerce güneş altında beklemek zorunda değilsiniz. Hemen irtibat numaralarımızdan birini arayın ve Güngör çevresinde neresinde olursanız olun imdadınıza koşalım. Ekonomik fiyatları ile, 7 gün 24 saat kesintisiz çekici hizmeti için doğru adrestesiniz. Sektörün en bilinen çekici firması olarak, sözümüzün garantisi memnun müşterilerimiz ve onların yorumlarıdır. Hiçbir müşterimizi yolda bırakmamak düsturu ile kurulan bu çekici firması, uzun senelerden beri sektörde aktif biçimde faaliyet göstermektedir ve minnettar müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır.
Güngör oto çekici hizmetimiz içerisinde aracı bulunduğu durumdan kurtarmak, çekiciye yüklemek ve gereken tamir veya bakımı görmesi için işin ehli kişilere götürmek bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla, bütçenizi sarsmadan en kötü gününüzde yanınızda olan oto çekici firmamız sayesinde tatilinizi yarıda kesmeyin. Arabanızı gereken yere götürelim. Başta Güngör olmak üzere Güngör çevresinde ve yakınlarında birçok noktasında faal bir biçimde hizmet veren geniş araç çekici araç hizmet ağımız bulunmaktadır. Nerede olursanız olun, yardım size bir telefon kadar uzak. Hemen arayın ve durumunuzu bildirin. Ekiplerimiz bulunduğunuz yere vakit kaybetmeden gelecektir.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Güngör   oto çekici,oto kurtarıcı

Güngör Oto Çekici Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

Akarcalı , Akınsimav , Alireis , Altay , Altınordu , Altıntaş , Atamer , Ballıkuyu , Barbaros , Boğaziçi , Bozkurt , Cengiztopel , Çahabey , Çankaya , Çınarlı , Çınartepe , Çimentepe , Dayıemir , Dolaplıkuyu , Duatepe , Ege , Emirsultan , Faikpaşa , Fatih , Ferahlı , Fevzipaşa , Göztepe , Güneş , Güneşli , Güney , Güngör , Güzelyurt , Halkapınar , Hasanözdemir , Hilal , Hurşidiye , Huzur , İmariye , İsmetkaptan , İsmetpaşa , Kadifekale , Kahramanmescit , Kemalreis , Kestelli , Kılıçreis , Kocakapı , Kocatepe , Kosova , Kubilay , Kurtuluş , Küçükada , Kültür , Lale , Levent , Mecidiye , Mehmetakif , Mehmetaliakman , Mehtap , Mersinli , Millet , Mimarsinan , Mirali , Mithatpaşa , Murat , Muratreis , Namazgah , Namıkkemal , Odunkapı , Oğuzlar , Pazaryeri , Pirireis , Sakarya , Saygı , Selçuk , Sümer , Süvari , Şehitnedimtuğaltay , Tan , Tınaztepe , Trakya , Turgutreis , Tuzcu , Türkyılmaz , Uğur , Ulubatlı , Umurbey , Ülkü , Vezirağa , Yavuzselim , Yeni , Yenidoğan , Yenigün , Yeşildere , Yeşiltepe , Yıldız , Zafertepe , Zeybek , Zeytinlik

Hizmetlerimiz

Güngör acil oto çekici
Güngör araç taşıma
Güngör araba çekme
Güngör acil çekici numarası
Güngör oto çekici fiyatları
Güngör oto kurtarma ücretleri
Güngör oto kurtarıcı
Güngör Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Güngör çekici firmaları
Güngör araba çekici firmaları
Güngör acil yol yardım şirketleri
Güngör 24 saat açık çekici
Güngör oto kurtarma
Güngör traktör çekici
Güngör oto taşıma
Güngör En Yakın Çekici
Güngör Kiralık sepetli vinç
Güngör TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Güngör araç çekme firmaları telefon numaraları
Güngör otobüs çekici
Güngör 24 saat oto kurtarıcı telefonları
Güngör vinç firmaları
Güngör sepetli vinç
Güngör şehirlerarası oto taşıma
Güngör çoklu araç taşıma
Güngör katlı çekici degere araç taşıma
Güngör Akaryakıt İkmali Yol Yardım
Güngör Akü Takviye
Güngör Akü Yardım
Güngör Lastik Tamiri
Güngör Motosiklet Çekici
Güngör Ahtapot Kurtarıcı, Kaldır Götür Oto Çekici,
Güngör Ahtapot vinçli çekici
Güngör İş Makinesi Taşıma,
Güngör Binek- Ticari Araç Taşıma,
Güngör Ağır Ticari Araç Taşıma,

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Hemen Ara