Fatih Oto Çekici Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Aracınızla şehir içinde yada şehirler arası yolda seyahat ederken; engebeli yollar, bakım vakti geçmiş araçlar, benzinin bitmesi, yakıt tankında veya diğer araç ekipmanlarında meydana gelen ani bozulmalar, akünün bitmesi,lastiğinin patlaması , beklenmedik kazalar ve daha fazla sebep nedeniyle yolda kalabilir, acil yol yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.Hangi sebeple yolda kalırsanız kalın, Fatih araba çekici hizmeti bir telefon kadar uzağınızda. Arayın, sorunu anlatın, gelip hemen aracınızı uzman bir tamirhaneye çekelim. Kesintisiz ve sınırsız oto çekici hizmetini ancak profesyonel bir firmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Araç kurtarma ve oto çekici konusunda sektörün en deneyimli firması olarak uzun yıllardan beri Fatih oto kurtarma ve Fatih oto kurtarıcı hizmetlerini en hızlı biçimde sunmaktayız. Şarampole yuvarlanan arabalar, çamura saplanan veya sele kapılan otomobiller ve daha birçok kabusu size hiçbir zahmet ve sıkıntı vermeden sonlandırmak için buradayız. Hemen firmamızı arayın ve gününüz zehir olmadan arabanızı kurtarmanın rahatlığını yaşayın. Yol kenarında muhtaç bir durumda saatlerce güneş altında beklemek zorunda değilsiniz. Hemen irtibat numaralarımızdan birini arayın ve Fatih çevresinde neresinde olursanız olun imdadınıza koşalım. Ekonomik fiyatları ile, 7 gün 24 saat kesintisiz çekici hizmeti için doğru adrestesiniz. Sektörün en bilinen çekici firması olarak, sözümüzün garantisi memnun müşterilerimiz ve onların yorumlarıdır. Hiçbir müşterimizi yolda bırakmamak düsturu ile kurulan bu çekici firması, uzun senelerden beri sektörde aktif biçimde faaliyet göstermektedir ve minnettar müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır.
Fatih oto çekici hizmetimiz içerisinde aracı bulunduğu durumdan kurtarmak, çekiciye yüklemek ve gereken tamir veya bakımı görmesi için işin ehli kişilere götürmek bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla, bütçenizi sarsmadan en kötü gününüzde yanınızda olan oto çekici firmamız sayesinde tatilinizi yarıda kesmeyin. Arabanızı gereken yere götürelim. Başta Fatih olmak üzere Fatih çevresinde ve yakınlarında birçok noktasında faal bir biçimde hizmet veren geniş araç çekici araç hizmet ağımız bulunmaktadır. Nerede olursanız olun, yardım size bir telefon kadar uzak. Hemen arayın ve durumunuzu bildirin. Ekiplerimiz bulunduğunuz yere vakit kaybetmeden gelecektir.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Fatih   oto çekici,oto kurtarıcı

Fatih Oto Çekici Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

Akarcalı , Akınsimav , Alireis , Altay , Altınordu , Altıntaş , Atamer , Ballıkuyu , Barbaros , Boğaziçi , Bozkurt , Cengiztopel , Çahabey , Çankaya , Çınarlı , Çınartepe , Çimentepe , Dayıemir , Dolaplıkuyu , Duatepe , Ege , Emirsultan , Faikpaşa , Fatih , Ferahlı , Fevzipaşa , Göztepe , Güneş , Güneşli , Güney , Güngör , Güzelyurt , Halkapınar , Hasanözdemir , Hilal , Hurşidiye , Huzur , İmariye , İsmetkaptan , İsmetpaşa , Kadifekale , Kahramanmescit , Kemalreis , Kestelli , Kılıçreis , Kocakapı , Kocatepe , Kosova , Kubilay , Kurtuluş , Küçükada , Kültür , Lale , Levent , Mecidiye , Mehmetakif , Mehmetaliakman , Mehtap , Mersinli , Millet , Mimarsinan , Mirali , Mithatpaşa , Murat , Muratreis , Namazgah , Namıkkemal , Odunkapı , Oğuzlar , Pazaryeri , Pirireis , Sakarya , Saygı , Selçuk , Sümer , Süvari , Şehitnedimtuğaltay , Tan , Tınaztepe , Trakya , Turgutreis , Tuzcu , Türkyılmaz , Uğur , Ulubatlı , Umurbey , Ülkü , Vezirağa , Yavuzselim , Yeni , Yenidoğan , Yenigün , Yeşildere , Yeşiltepe , Yıldız , Zafertepe , Zeybek , Zeytinlik

Hizmetlerimiz

Fatih acil oto çekici
Fatih araç taşıma
Fatih araba çekme
Fatih acil çekici numarası
Fatih oto çekici fiyatları
Fatih oto kurtarma ücretleri
Fatih oto kurtarıcı
Fatih Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Fatih çekici firmaları
Fatih araba çekici firmaları
Fatih acil yol yardım şirketleri
Fatih 24 saat açık çekici
Fatih oto kurtarma
Fatih traktör çekici
Fatih oto taşıma
Fatih En Yakın Çekici
Fatih Kiralık sepetli vinç
Fatih TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Fatih araç çekme firmaları telefon numaraları
Fatih otobüs çekici
Fatih 24 saat oto kurtarıcı telefonları
Fatih vinç firmaları
Fatih sepetli vinç
Fatih şehirlerarası oto taşıma
Fatih çoklu araç taşıma
Fatih katlı çekici degere araç taşıma
Fatih Akaryakıt İkmali Yol Yardım
Fatih Akü Takviye
Fatih Akü Yardım
Fatih Lastik Tamiri
Fatih Motosiklet Çekici
Fatih Ahtapot Kurtarıcı, Kaldır Götür Oto Çekici,
Fatih Ahtapot vinçli çekici
Fatih İş Makinesi Taşıma,
Fatih Binek- Ticari Araç Taşıma,
Fatih Ağır Ticari Araç Taşıma,

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Hemen Ara