Dokuzeylül(9Eylül) Oto Çekici Hizmetleri
TEL 0533 222 9172

Aracınızla şehir içinde yada şehirler arası yolda seyahat ederken; engebeli yollar, bakım vakti geçmiş araçlar, benzinin bitmesi, yakıt tankında veya diğer araç ekipmanlarında meydana gelen ani bozulmalar, akünün bitmesi,lastiğinin patlaması , beklenmedik kazalar ve daha fazla sebep nedeniyle yolda kalabilir, acil yol yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.Hangi sebeple yolda kalırsanız kalın, Dokuzeylül(9Eylül) araba çekici hizmeti bir telefon kadar uzağınızda. Arayın, sorunu anlatın, gelip hemen aracınızı uzman bir tamirhaneye çekelim. Kesintisiz ve sınırsız oto çekici hizmetini ancak profesyonel bir firmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Araç kurtarma ve oto çekici konusunda sektörün en deneyimli firması olarak uzun yıllardan beri Dokuzeylül(9Eylül) oto kurtarma ve Dokuzeylül(9Eylül) oto kurtarıcı hizmetlerini en hızlı biçimde sunmaktayız. Şarampole yuvarlanan arabalar, çamura saplanan veya sele kapılan otomobiller ve daha birçok kabusu size hiçbir zahmet ve sıkıntı vermeden sonlandırmak için buradayız. Hemen firmamızı arayın ve gününüz zehir olmadan arabanızı kurtarmanın rahatlığını yaşayın. Yol kenarında muhtaç bir durumda saatlerce güneş altında beklemek zorunda değilsiniz. Hemen irtibat numaralarımızdan birini arayın ve Dokuzeylül(9Eylül) çevresinde neresinde olursanız olun imdadınıza koşalım. Ekonomik fiyatları ile, 7 gün 24 saat kesintisiz çekici hizmeti için doğru adrestesiniz. Sektörün en bilinen çekici firması olarak, sözümüzün garantisi memnun müşterilerimiz ve onların yorumlarıdır. Hiçbir müşterimizi yolda bırakmamak düsturu ile kurulan bu çekici firması, uzun senelerden beri sektörde aktif biçimde faaliyet göstermektedir ve minnettar müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır.
Dokuzeylül(9Eylül) oto çekici hizmetimiz içerisinde aracı bulunduğu durumdan kurtarmak, çekiciye yüklemek ve gereken tamir veya bakımı görmesi için işin ehli kişilere götürmek bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla, bütçenizi sarsmadan en kötü gününüzde yanınızda olan oto çekici firmamız sayesinde tatilinizi yarıda kesmeyin. Arabanızı gereken yere götürelim. Başta Dokuzeylül(9Eylül) olmak üzere Dokuzeylül(9Eylül) çevresinde ve yakınlarında birçok noktasında faal bir biçimde hizmet veren geniş araç çekici araç hizmet ağımız bulunmaktadır. Nerede olursanız olun, yardım size bir telefon kadar uzak. Hemen arayın ve durumunuzu bildirin. Ekiplerimiz bulunduğunuz yere vakit kaybetmeden gelecektir.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

  Dokuzeylül(9Eylül)   oto çekici,oto kurtarıcı

Dokuzeylül(9Eylül) Oto Çekici Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

• Aktepe Mahallesi , Ataturk Mahallesi , Atıfbey Mahallesi , Beyazevler Mahallesi , Binbaşıreşatbey Mahallesi , Dokuzeylül(9Eylül) Mahallesi , Emrez Mahallesi , Fatih Mahallesi , Gazi Mahallesi , Gazikent Mahallesi , Hava Limanı , Hürriyet Mahallesi , Irmak Mahallesi , Menderes Mahallesi , Serbest Bölge , Sevgi Mahallesi , Yeşil Mahallesi , Zafer Mahallesi , Gaziemir , Sarnıç

Hizmetlerimiz

Dokuzeylül(9Eylül) acil oto çekici
Dokuzeylül(9Eylül) araç taşıma
Dokuzeylül(9Eylül) araba çekme
Dokuzeylül(9Eylül) acil çekici numarası
Dokuzeylül(9Eylül) oto çekici fiyatları
Dokuzeylül(9Eylül) oto kurtarma ücretleri
Dokuzeylül(9Eylül) oto kurtarıcı
Dokuzeylül(9Eylül) Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Dokuzeylül(9Eylül) çekici firmaları
Dokuzeylül(9Eylül) araba çekici firmaları
Dokuzeylül(9Eylül) acil yol yardım şirketleri
Dokuzeylül(9Eylül) 24 saat açık çekici
Dokuzeylül(9Eylül) oto kurtarma
Dokuzeylül(9Eylül) traktör çekici
Dokuzeylül(9Eylül) oto taşıma
Dokuzeylül(9Eylül) En Yakın Çekici
Dokuzeylül(9Eylül) Kiralık sepetli vinç
Dokuzeylül(9Eylül) TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Dokuzeylül(9Eylül) araç çekme firmaları telefon numaraları
Dokuzeylül(9Eylül) otobüs çekici
Dokuzeylül(9Eylül) 24 saat oto kurtarıcı telefonları
Dokuzeylül(9Eylül) vinç firmaları
Dokuzeylül(9Eylül) sepetli vinç
Dokuzeylül(9Eylül) şehirlerarası oto taşıma
Dokuzeylül(9Eylül) çoklu araç taşıma
Dokuzeylül(9Eylül) katlı çekici degere araç taşıma
Dokuzeylül(9Eylül) Akaryakıt İkmali Yol Yardım
Dokuzeylül(9Eylül) Akü Takviye
Dokuzeylül(9Eylül) Akü Yardım
Dokuzeylül(9Eylül) Lastik Tamiri
Dokuzeylül(9Eylül) Motosiklet Çekici
Dokuzeylül(9Eylül) Ahtapot Kurtarıcı, Kaldır Götür Oto Çekici,
Dokuzeylül(9Eylül) Ahtapot vinçli çekici
Dokuzeylül(9Eylül) İş Makinesi Taşıma,
Dokuzeylül(9Eylül) Binek- Ticari Araç Taşıma,
Dokuzeylül(9Eylül) Ağır Ticari Araç Taşıma,

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Hemen Ara