Çankaya Oto Çekici Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Aracınızla şehir içinde yada şehirler arası yolda seyahat ederken; engebeli yollar, bakım vakti geçmiş araçlar, benzinin bitmesi, yakıt tankında veya diğer araç ekipmanlarında meydana gelen ani bozulmalar, akünün bitmesi,lastiğinin patlaması , beklenmedik kazalar ve daha fazla sebep nedeniyle yolda kalabilir, acil yol yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.Hangi sebeple yolda kalırsanız kalın, Çankaya araba çekici hizmeti bir telefon kadar uzağınızda. Arayın, sorunu anlatın, gelip hemen aracınızı uzman bir tamirhaneye çekelim. Kesintisiz ve sınırsız oto çekici hizmetini ancak profesyonel bir firmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Araç kurtarma ve oto çekici konusunda sektörün en deneyimli firması olarak uzun yıllardan beri Çankaya oto kurtarma ve Çankaya oto kurtarıcı hizmetlerini en hızlı biçimde sunmaktayız. Şarampole yuvarlanan arabalar, çamura saplanan veya sele kapılan otomobiller ve daha birçok kabusu size hiçbir zahmet ve sıkıntı vermeden sonlandırmak için buradayız. Hemen firmamızı arayın ve gününüz zehir olmadan arabanızı kurtarmanın rahatlığını yaşayın. Yol kenarında muhtaç bir durumda saatlerce güneş altında beklemek zorunda değilsiniz. Hemen irtibat numaralarımızdan birini arayın ve Çankaya çevresinde neresinde olursanız olun imdadınıza koşalım. Ekonomik fiyatları ile, 7 gün 24 saat kesintisiz çekici hizmeti için doğru adrestesiniz. Sektörün en bilinen çekici firması olarak, sözümüzün garantisi memnun müşterilerimiz ve onların yorumlarıdır. Hiçbir müşterimizi yolda bırakmamak düsturu ile kurulan bu çekici firması, uzun senelerden beri sektörde aktif biçimde faaliyet göstermektedir ve minnettar müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır.
Çankaya oto çekici hizmetimiz içerisinde aracı bulunduğu durumdan kurtarmak, çekiciye yüklemek ve gereken tamir veya bakımı görmesi için işin ehli kişilere götürmek bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla, bütçenizi sarsmadan en kötü gününüzde yanınızda olan oto çekici firmamız sayesinde tatilinizi yarıda kesmeyin. Arabanızı gereken yere götürelim. Başta Çankaya olmak üzere Çankaya çevresinde ve yakınlarında birçok noktasında faal bir biçimde hizmet veren geniş araç çekici araç hizmet ağımız bulunmaktadır. Nerede olursanız olun, yardım size bir telefon kadar uzak. Hemen arayın ve durumunuzu bildirin. Ekiplerimiz bulunduğunuz yere vakit kaybetmeden gelecektir.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Çankaya   oto çekici,oto kurtarıcı

Çankaya Oto Çekici Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

Akarcalı , Akınsimav , Alireis , Altay , Altınordu , Altıntaş , Atamer , Ballıkuyu , Barbaros , Boğaziçi , Bozkurt , Cengiztopel , Çahabey , Çankaya , Çınarlı , Çınartepe , Çimentepe , Dayıemir , Dolaplıkuyu , Duatepe , Ege , Emirsultan , Faikpaşa , Fatih , Ferahlı , Fevzipaşa , Göztepe , Güneş , Güneşli , Güney , Güngör , Güzelyurt , Halkapınar , Hasanözdemir , Hilal , Hurşidiye , Huzur , İmariye , İsmetkaptan , İsmetpaşa , Kadifekale , Kahramanmescit , Kemalreis , Kestelli , Kılıçreis , Kocakapı , Kocatepe , Kosova , Kubilay , Kurtuluş , Küçükada , Kültür , Lale , Levent , Mecidiye , Mehmetakif , Mehmetaliakman , Mehtap , Mersinli , Millet , Mimarsinan , Mirali , Mithatpaşa , Murat , Muratreis , Namazgah , Namıkkemal , Odunkapı , Oğuzlar , Pazaryeri , Pirireis , Sakarya , Saygı , Selçuk , Sümer , Süvari , Şehitnedimtuğaltay , Tan , Tınaztepe , Trakya , Turgutreis , Tuzcu , Türkyılmaz , Uğur , Ulubatlı , Umurbey , Ülkü , Vezirağa , Yavuzselim , Yeni , Yenidoğan , Yenigün , Yeşildere , Yeşiltepe , Yıldız , Zafertepe , Zeybek , Zeytinlik

Hizmetlerimiz

Çankaya acil oto çekici
Çankaya araç taşıma
Çankaya araba çekme
Çankaya acil çekici numarası
Çankaya oto çekici fiyatları
Çankaya oto kurtarma ücretleri
Çankaya oto kurtarıcı
Çankaya Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Çankaya çekici firmaları
Çankaya araba çekici firmaları
Çankaya acil yol yardım şirketleri
Çankaya 24 saat açık çekici
Çankaya oto kurtarma
Çankaya traktör çekici
Çankaya oto taşıma
Çankaya En Yakın Çekici
Çankaya Kiralık sepetli vinç
Çankaya TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Çankaya araç çekme firmaları telefon numaraları
Çankaya otobüs çekici
Çankaya 24 saat oto kurtarıcı telefonları
Çankaya vinç firmaları
Çankaya sepetli vinç
Çankaya şehirlerarası oto taşıma
Çankaya çoklu araç taşıma
Çankaya katlı çekici degere araç taşıma
Çankaya Akaryakıt İkmali Yol Yardım
Çankaya Akü Takviye
Çankaya Akü Yardım
Çankaya Lastik Tamiri
Çankaya Motosiklet Çekici
Çankaya Ahtapot Kurtarıcı, Kaldır Götür Oto Çekici,
Çankaya Ahtapot vinçli çekici
Çankaya İş Makinesi Taşıma,
Çankaya Binek- Ticari Araç Taşıma,
Çankaya Ağır Ticari Araç Taşıma,

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Hemen Ara