Alireis Oto Çekici Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Aracınızla şehir içinde yada şehirler arası yolda seyahat ederken; engebeli yollar, bakım vakti geçmiş araçlar, benzinin bitmesi, yakıt tankında veya diğer araç ekipmanlarında meydana gelen ani bozulmalar, akünün bitmesi,lastiğinin patlaması , beklenmedik kazalar ve daha fazla sebep nedeniyle yolda kalabilir, acil yol yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.Hangi sebeple yolda kalırsanız kalın, Alireis araba çekici hizmeti bir telefon kadar uzağınızda. Arayın, sorunu anlatın, gelip hemen aracınızı uzman bir tamirhaneye çekelim. Kesintisiz ve sınırsız oto çekici hizmetini ancak profesyonel bir firmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Araç kurtarma ve oto çekici konusunda sektörün en deneyimli firması olarak uzun yıllardan beri Alireis oto kurtarma ve Alireis oto kurtarıcı hizmetlerini en hızlı biçimde sunmaktayız. Şarampole yuvarlanan arabalar, çamura saplanan veya sele kapılan otomobiller ve daha birçok kabusu size hiçbir zahmet ve sıkıntı vermeden sonlandırmak için buradayız. Hemen firmamızı arayın ve gününüz zehir olmadan arabanızı kurtarmanın rahatlığını yaşayın. Yol kenarında muhtaç bir durumda saatlerce güneş altında beklemek zorunda değilsiniz. Hemen irtibat numaralarımızdan birini arayın ve Alireis çevresinde neresinde olursanız olun imdadınıza koşalım. Ekonomik fiyatları ile, 7 gün 24 saat kesintisiz çekici hizmeti için doğru adrestesiniz. Sektörün en bilinen çekici firması olarak, sözümüzün garantisi memnun müşterilerimiz ve onların yorumlarıdır. Hiçbir müşterimizi yolda bırakmamak düsturu ile kurulan bu çekici firması, uzun senelerden beri sektörde aktif biçimde faaliyet göstermektedir ve minnettar müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır.
Alireis oto çekici hizmetimiz içerisinde aracı bulunduğu durumdan kurtarmak, çekiciye yüklemek ve gereken tamir veya bakımı görmesi için işin ehli kişilere götürmek bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla, bütçenizi sarsmadan en kötü gününüzde yanınızda olan oto çekici firmamız sayesinde tatilinizi yarıda kesmeyin. Arabanızı gereken yere götürelim. Başta Alireis olmak üzere Alireis çevresinde ve yakınlarında birçok noktasında faal bir biçimde hizmet veren geniş araç çekici araç hizmet ağımız bulunmaktadır. Nerede olursanız olun, yardım size bir telefon kadar uzak. Hemen arayın ve durumunuzu bildirin. Ekiplerimiz bulunduğunuz yere vakit kaybetmeden gelecektir.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Alireis   oto çekici,oto kurtarıcı

Alireis Oto Çekici Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

TEL 0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

Akarcalı , Akınsimav , Alireis , Altay , Altınordu , Altıntaş , Atamer , Ballıkuyu , Barbaros , Boğaziçi , Bozkurt , Cengiztopel , Çahabey , Çankaya , Çınarlı , Çınartepe , Çimentepe , Dayıemir , Dolaplıkuyu , Duatepe , Ege , Emirsultan , Faikpaşa , Fatih , Ferahlı , Fevzipaşa , Göztepe , Güneş , Güneşli , Güney , Güngör , Güzelyurt , Halkapınar , Hasanözdemir , Hilal , Hurşidiye , Huzur , İmariye , İsmetkaptan , İsmetpaşa , Kadifekale , Kahramanmescit , Kemalreis , Kestelli , Kılıçreis , Kocakapı , Kocatepe , Kosova , Kubilay , Kurtuluş , Küçükada , Kültür , Lale , Levent , Mecidiye , Mehmetakif , Mehmetaliakman , Mehtap , Mersinli , Millet , Mimarsinan , Mirali , Mithatpaşa , Murat , Muratreis , Namazgah , Namıkkemal , Odunkapı , Oğuzlar , Pazaryeri , Pirireis , Sakarya , Saygı , Selçuk , Sümer , Süvari , Şehitnedimtuğaltay , Tan , Tınaztepe , Trakya , Turgutreis , Tuzcu , Türkyılmaz , Uğur , Ulubatlı , Umurbey , Ülkü , Vezirağa , Yavuzselim , Yeni , Yenidoğan , Yenigün , Yeşildere , Yeşiltepe , Yıldız , Zafertepe , Zeybek , Zeytinlik

Hizmetlerimiz

Alireis acil oto çekici
Alireis araç taşıma
Alireis araba çekme
Alireis acil çekici numarası
Alireis oto çekici fiyatları
Alireis oto kurtarma ücretleri
Alireis oto kurtarıcı
Alireis Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Alireis çekici firmaları
Alireis araba çekici firmaları
Alireis acil yol yardım şirketleri
Alireis 24 saat açık çekici
Alireis oto kurtarma
Alireis traktör çekici
Alireis oto taşıma
Alireis En Yakın Çekici
Alireis Kiralık sepetli vinç
Alireis TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Alireis araç çekme firmaları telefon numaraları
Alireis otobüs çekici
Alireis 24 saat oto kurtarıcı telefonları
Alireis vinç firmaları
Alireis sepetli vinç
Alireis şehirlerarası oto taşıma
Alireis çoklu araç taşıma
Alireis katlı çekici degere araç taşıma
Alireis Akaryakıt İkmali Yol Yardım
Alireis Akü Takviye
Alireis Akü Yardım
Alireis Lastik Tamiri
Alireis Motosiklet Çekici
Alireis Ahtapot Kurtarıcı, Kaldır Götür Oto Çekici,
Alireis Ahtapot vinçli çekici
Alireis İş Makinesi Taşıma,
Alireis Binek- Ticari Araç Taşıma,
Alireis Ağır Ticari Araç Taşıma,

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Hemen Ara