Kütahyada Oto Kurtarma ve Araba Çekici 0533 222 9172

Aracınız arızalandığında ya da kaza yaptığınızda bir çekiciye ihtiyacınız olacaktır. Eğer çekiciye ihtiyacınız varsa bu durumda Kütahyada oto kurtarma olarak bize ulaşabilirsiniz. Onlarca farklı aracımız ve uzman personellerimiz ile nerede olursanız olun bulunduğunuz adrese geliyor ve arızalı olan araçlarınızı çekiciler ile servislere götürüyoruz.

Acil oto çekici numarası ile firmamıza 7 gün 24 saat ulaşma şansınız bulunmaktadır. Yolda kaldığınız zaman farklı çekicileri aramadan Kütahyada çekici olarak doğrudan bize ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz sayesinde aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun araçlarınızın bakımları sorunsuz olarak yapılacaktır.

Aracınız arızalandığında ve yolda kaldığınız zaman artık 7/24 sizde bizlere ulaşabilir ve araçlarınızın hızlı bir şekilde servislere götürülmesini sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü personellerimiz arızalı olan araçlarınızı istediğiniz servislere götürecek ve araçlarınızı servislere teslim edecektir. Kütahya ilinde oto kurtarma hizmeti sunan firmamız aynı zamanda sizin için ekonomik fiyatlar sunmakta ve alternatif yöntemler ile ödemelerinizi yapmanızı sağlamaktadır. Acil bir çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman sizde telefon ile kolayca bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Kütahyada Oto  Çekici Hizmetlerimiz Neler ?

Oto Kurtarma

Araba Çekici

Oto Kurtarıcı

Otobüs Çekici

Kamyon Kamyonet Çekici

Tır Kırkayak Çekici

Ağır Ticari araç çekici

Ağır nakliyat

Kiralık Vinç, Sepetli Vinç,Vinçli Çekici

Hemen Ara