Kırklareli Çekici firması olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı çekici hizmetlerini ;en uygun fiyatlara vermekteyiz. En uygun fiyatlı oto çekici için Hemen bizi arayın. 0533 222 91 72
kırklareli oto çekicioto çekici numarası

Kırklareli Oto Çekici Hizmetleri

Trafikte ya da şehirlerin arasındaki yollarda kullanmış olduğumuz araçlar hiç ummadığımız anlarda bozulabilmektedir. Bu gibi durumlarda araçlarımız tamir edilemeyecek ve yola devam edemeyecek halde ise mutlaka çekici hizmeti almamız gerekmektedir. Tam bu noktada karşınıza Kırklareli oto çekici firmamız çıkmaktadır. Çekilmesi ve başka yere götürülmesi gereken araçlarınız için sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Tecrübeli Kırklareli Oto Kurtarma Hizmetleri

Araç çekici hizmetlerine ne zaman ihtiyacınız olacağınız bilemezsiniz. Özellikle yoğun alanlara aracınız bozulabilir ya da kaza ve benzeri olumsuz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlar için aracınızın bir yerde bir yere ulaştırılmasında tecrübeye sahip olmak ve uygun araç kullanmak çok önemlidir. Kırklareli oto kurtarma olarak sizlere sorunsuz hizmet sunmaktayız. Bu konuda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile en iyi hizmeti vermek üzere yanınızdayız. Oto kurtarma işlemi için özel olarak tasarlanmış olan araçlarımız ile işlemleriniz sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Aracınız zarar görmeden ve başka sorunlar ile karşılaşmadan hızlı şekilde transfer gerçekleştirilmektedir.

Kesintisiz Çekici Hizmeti

Kırklareli oto kurtarma sizler için kesintisiz hizmet sunmaktadır. Gece ya da gündüz fark etmeden yedi gün yirmi dört saat çekici hizmetimiz ile yanınızdayız. Özellikle şehirler arası yollarda giderken sorun yaşamanız durumunda saat farkı olmadan çekici hizmetiniz hemen sunulmaktadır. Sabah saatlerini beklemeden işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Araçlarımız ile bulunduğunuz noktaya ulaşım sağlanarak çekme ve kurtarma işlemleriniz yapılmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz

Babaeski Oto Çekici

Babaeski oto çekici aracımız; Babaeski,Alpullu,Karahalil,Mandıra,Sinanlı mevklerinde bulunarak bölgelerinde bulunarak sizlere en yakın çekici hizmetini en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Demirköy Oto Çekici

Demirköy oto çekici aracımız; Demirköy,İğneada,Deniz Mahallesi,Hamdibey Mahallesi,Orhaniye Mahallesi,Yeni Mahallesi mevklerinde bulunarak bölgelerinde bulunarak sizlere en yakın çekici hizmetini en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Kofçaz Oto Çekici

Kofçaz oto çekici aracımız; Yeni Mahallesi,Yeşillik Mahallesi mevklerinde bulunarak bölgelerinde bulunarak sizlere en yakın çekici hizmetini en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Lüleburgaz Oto Çekici

Lüleburgaz oto çekici aracımız; Ahmetbey,Büyükkarıştıran,Evrensekiz,Kırıkköy,Lüleburgaz,Merkez Köyler,Sakızköy mevklerinde bulunarak bölgelerinde bulunarak sizlere en yakın çekici hizmetini en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Pehlivanköy Oto Çekici

Pehlivanköy oto çekici aracımız; Ergene Mahalles,Kazımdirik Mahallesi,Kurtuluş Mahallesi mevkilerinde bulunarak bölgelerinde bulunarak sizlere en yakın çekici hizmetini en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Pınarhisar Oto Çekici

Pınarhisar oto çekici aracımız; Kaynarca,Merkez Köyler,Pınarhisar,Yenice mevklerinde bulunarak bölgelerinde bulunarak sizlere en yakın çekici hizmetini en ekonomik ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz

Akü Takviye Hizmetleri

Aracınızın açık kalan farları, teypleri ve benzeri elektrik çeken cihazlar aracınızın aküsünü tüketebilir. Bu gibi durumlarda akü takviyesi hizmeti almanız gerekir. Akü takviyesi gereken durumlarda, aracın yeniden çalışır konuma getirilmesi kısa süren ve kolay bir işlemdir. Bu nedenle bu gibi sorunlarda akü takviye hizmeti talep etmeniz hem daha az maliyetli, hem de sizin için çok büyük bir zaman tasarrufu sağlayacaktır.

‘’0’’ KM Araç Transfer Hizmeti

Yeni aldığınız sıfır kilometre aracınızı yolda olası problemlere karşı önlem için oto çekiciler ile şehirlerarası taşıtmak isteyebilirsiniz. Bizler uzman kadromuz ile özel imal edilmiş oto taşıma araçlarımız ile şehirlerarası sıfır kilometre araç taşıma hizmeti veriyoruz. Siz de sıfır kilometre araç taşıma hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Şehirlerarası Çoklu Oto Taşıma

Şehir içinde oto çekici hizmeti veren firmamız, şehirlerarası çift katlı çekicilerle çoklu araç taşıma hizmeti de vermektedir. Pert araç, kazalı araç, filo aracı, arızalı araçlarınızı bir ilden başka bir ile ekonomik fiyatlarla araç taşıtmak isterseniz bizleri arayınız.

 

Hemen Ara