Kayseri Oto Çekici 0533 222 9172

Kayseri’de yaşıyorsanız ve aracınız seyir halinde arızalandıysa o zaman sizde Kayseride oto kurtarma olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Personellerimiz aracınızın arızalandığı noktaya acil bir şekilde gelerek arızalı olan aracınızı , çekici ile istediğiniz servise yada oto tamircisine götürecektir. Bu sayede arızalı olan aracınız hızlı bir şekilde servise götürülecektir.

Kayseride araba çekici olarak sizlere uzman personellerimiz ile hizmet sunuyoruz. Sahip olduğumuz araçlar sayesinde aracınızın modeli ve markası ne olursa olsun sizler için en iyi oto çekici hizmeti sunuyoruz. Bu sayede araçlarınız sorunsuz bir şekilde istediğiniz servislere ulaştırılmaktadır. Üstelik sizlere bu hizmeti sunarken yüksek ücret talep etmiyor ve araçlarınızı güvenli bir şekilde servilere teslime diyoruz.

Kayseri ilinde oto kurtarma hizmeti sunarak sizleri içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtarıyoruz. Aracınız nerede arızalanmış ya da kaza yapmış olursa olsun alanında uzman personellerimizden yardım alabilirsiniz. Bunun için bizlere ulaşmanız ve bulunduğunuz adresi bildirmeniz yeterli olacaktır. 7 gün 24 saat sizlere hizmet sunan personellerimiz sayesinde arızalanan araçlarınız bulunduğunuz adresten alınacak ve istediğiniz bir servise kadar teslim edilecektir. Sizde çekici hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

 

İlçelerimiz

Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan

Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Hizmetlerimiz

Oto Kurtarma

Araba Çekici

Oto Kurtarıcı

Otobüs Çekici

Kamyon Kamyonet Çekici

Tır Kırkayak Çekici

Ağır Ticari araç çekici

Ağır nakliyat

Kiralık Vinç, Sepetli Vinç,Vinçli Çekici

oto kurtarma, oto taşıma, iş makinesi nakliyesi, vinç forklift platform istif makinesi kiralama hizmetleri, ağır nakliyat oto çekme kurtarma v.b işlerde uzman kadrosu ile kayseride hizmet vermekteyiz.

 

Hemen Ara