Kayseride Oto Çekici Araba Kurtarıcı 0533 222 9172

 

Kayseri oto kurtarma olarak Kocasinan ,Talas ve Melikgazi ilçelerinde araçlarınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden alarak belirlediğiniz servislere yada tamircilere ulaştırmak için çekiciyoruz.Otomobiller belirli zamanlarda arıza verebilirler. Özellikle servisi olmadığı yerlerde araçlar arıza verdiğinde servise ulaştırmak çekici olmadan imkansızdır. Bu yüzden bu tür olaylarla karşılaştığınızda firmamızı alarak hizmetlerimizden yararlanmalısınız.

Özellikle motor arızalarında aracınızı çalıştırmamanız oldukça önemlidir. Çünkü motor arızası veren araçlar çalıştırılırsa sorun motorda daha büyük bir hasara yol açabilir. Bu durumda aracınızın bulunduğu yerden çekilmesi gerekmektedir. Kayseri çekici hizmetimizden yararlanarak aracınızın servise götürülmesini sağlayabilirsiniz. Motor arızasının yanı sıra, tekerlek aksamında, radyatörde, fren sistemlerinde, viteste arızalar meydana gelebilir. Bu arızaların hepsi çok önemlidir. Görüldüğü zaman kesinlikle araç kullanılmamalıdır. Bu yüzden bu tarz arızalarda şehir içinde olsanız dahi aracınızı çalıştırmamalısınız.

Aracınız arızalandığında Kayseri oto kurtarıcı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arızayı giderememişseniz firmamız bulunduğunuz yere gelerek aracınızı çekiciye yükleyip istediğiniz servise götürmektedir. Firmamızdan hizmet aldığınızda aracınızın kurtarılması için gerekli olan bütün çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden her zaman müşterilerimizin çıkarlarını göz önünde bulundurarak hizmetimizi sağlamaktayız.

Kocasinan çekici,Melikgazi oto kurtarıcı,hacılar oto çekici,

YOL YARDIM HATTI 0533 222 9172

 

Akkışla Bünyan Develi Felahiye Hacılar İncesu Kocasinan Melikgazi Özvatan Pınarbaşı Sarıoğlan Sarız Talas Tomarza Yahyalı Yeşilhisar

 

Hemen Ara