antalya uygun fiyatlı oto çekici hizmetlerioto çekici numarası

Antalya Oto Çekici

Firma olarak, geniş çekici filomuz ve kaliteli araçlarımızla 7 gün 24 saat oto çekici ve yol yardımı hizmetlerini sizlere sağlıyoruz. Firmamızı günün her saati çağrı merkezimizden arayabilir ya da online olarak internet sitemiz üzerinden bizden hizmet talep edebilirsiniz. Antalya ve bölgesine sağladığımız kurtarıcı, oto çekici ve yol yardımı hizmetlerimizde hızlı müdahale ve eksiksiz destek ilkeleri ile hareket ediyoruz.

Olumsuz Durumlarda Yanınızdayız

Antalya oto çekici ihtiyaçlarınızda firma olarak günün her saati müdahalede bulunabilecek araç ve personel sayısına sahip bulunuyoruz. Hizmetlerimizi kaliteli, hızlı ve güler yüzlü bir şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Kaza, arıza, yolda kalma ya da başınıza gelebilecek her türlü olumsuz durumda, sizlere en kısa süre içerisinde ulaşarak gerekli yol desteğini sağlıyor, kurtarıcı ya da çekici ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

Firma olarak, 7 /24 hazır ekiplerimiz ile sunduğumuz hizmetlerde her türlü ihtiyacınıza rahatlıkla yanıt verebiliyoruz.

Bu kapsamda;

  • Oto Çekici Hizmetleri,
  • Kurtarıcı Hizmetleri,
  • Yol Yardım ve Destek Hizmetleri

Alanlarında kusursuz şekilde hizmet veriyoruz. Firmamızın teknik alt yapısı ve kurtarıcı, çekici araç çeşitliliği ile binek araç, minibüs, otobüs, iş makinası, tır ve kamyon türü araçlar için çekici hizmeti sağlayabiliyoruz.

Hızlı Servis ve Kaliteli Destek

24 saat esasıyla yürüttüğümüz çalışmalar esnasında, sizlerin her şekilde yardımınıza koşuyoruz. Devamlı hazır halde bulunan yol destek ekiplerimiz sayesinde sizden gelen taleplere çok kısa süre içerisinde yanıt vererek mağduriyet yaşamanıza engel oluyoruz. Çağrı merkezimizden ya da internet sitemiz üzerinden bize ulaşarak fiyattan, verilecek hizmetin niteliğine kadar detaylı bilgi alabilir ve bu kapsamda en verimli yol destek, çekici hizmetlerini bizden alabilirsiniz.

Antalya’da Uygun Fiyatla Çekici Hizmetleri

Aracın çekilmesi esnasında, araçlarınızın zarar görmemesi için titiz şekilde çalışıyor ve bu konuda deneyimi bulunan uzman personel ve ekiplerle çalışıyoruz. Uzman çalışanlarımız sayesinde aracınız güvenli bir şekilde çekiciye yükleniyor. Hem çekici araçlarımızın hem de araç üstü vinç sistemlerimizin bakımlarını devamlı gerçekleştirdiğimizden teknik aksaklıkların oluşmasına da firma olarak izin vermiyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi, uygun oto çekici fiyatları ile size sunuyoruz.

Antalyada Servis Bölgelerimiz

Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Korkuteli,Konyaaltı,Kumluca,Manavgat,Muratpaşa,Serik,Bahçelievler,
Çarşı,Eskisanayi,Fener,Gençlik,Kızıltoprak,Lara,Meltem,Meydankavağı,Yenigün,Arapsuyu,Liman,Ahatlı,Altınova,Dokuma,Duraliler,Düdenbaşı,Erenköy,Sütçüler,Varsak,Yeniemek,Bademağacı,Döşemealtı,Aksu,Karaöz,bölgeleriniz tamamına hizmet vermekteyiz.
Hemen Ara