adana oto çekici

Adana Oto Çekici Hizmetleri 0533 222 9172

Araçlarınız ile yolda seyir halindeyken yaşadığınız arızalar sonucunda yolda kalırsanız artık bunu dert etmenize gerek yok.Adanada oto çekici olarak bizler yolda kalan araçlarınızı servislere çekiyor ve sizi içerisinde bulunduğunuz zor durumdan kurtarıyoruz. Sunduğumuz oto kurtarıcı hizmetinden yararlanmak için bize ulaşarak çekici istemeniz yeterli olacaktır.

Kimi zaman aracınız hiç kimsenin olmadığı ıssız bir yerde arızalanabilir. Bu gibi durumlarda çevredeki insanlardan yardım alamaz ya da aracınızı servise götüremezsiniz. Eğer aracınız yolda arızalanırsa Adanada araba çekici hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmalısınız. Firmamız aynı zamanda şehir içi ve şehir dışındaki kazalarda da aracınızı servislere kadar çekmektedir. Kısacası çekici lazım dediğiniz zaman sizde acil olarak bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Adana ilinde oto kurtarma hizmeti sunan firmamız sizlere alanında uzman personelleri ile hizmet sunmaktadır. Aracınız arızalandığı zaman bizlere ulaştığınızda uzman personellerimiz oto çekici ile bulunduğunuz konuma gelecek ve aracınızı dikkatli bir şekilde çekiciye yükleyeceklerdir. Daha sonrasında ise aracınız istediğiniz servise götürülecektir. Kısacası sizde Adanada ve ilçeleri olan Çukurova Sarıçam Yüreğir Ceyhan Seyhan Aladağ İmamoğlu Karataş Ceyhan Kozan Yumurtalık ilçelerinde 7 gün 24 saat acil çekici firmaları aradığınız zaman bize ulaşabilirsiniz.

 

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Adana Oto Çekici Hizmetlerimiz Neler?

Adana’da Oto Kurtarma

Adana’da oto çekici

Adana’da yol yardım

Adana’da araba çekici

Adana’da araç kurtarma

Adana’da Vinç

Adana’da Kamyon, Kamyonet, Otobüs, Minibüs Çekme

Adana’da Tır kırkayak, on teker kamyon çekici

Ağır Ticari Araç Çekici

Adana oto çekici fiyatları

Adana oto kurtarıcı ücretleri

Adana’da çekiciler

Adana araba çekici firmaları

Adana acil yol yardım

Adana otobanda çekiciler

Adana havalimanı çekici

Adana 24 saat çekici

Adana ilinde oto kurtarma

Adana traktör çekici

Adana en ucuz çekici

Adana En Yakın Çekici

Adana Kiralık sepetli vinç

Adana Tır kurtarma ve çekme hizmetleri

Adana araç çekme firmaları telefon numaraları

Adana otobüs çekici

Adana’da 24 saat oto kurtarıcı telefonları

Adana ilinde nerelerde hizmet veriyoruz?

Oto çekici araçlarımız Ceyhan,Çukurova,İmamoğlu,Karataş,Kozan,Pozantı,Saimbeyli,Sarıçam,Seyhan,
Tufanbeyli,Yumurtalık,Yüreğir,2000 Evler,Akkapı,Denizli,Emek,Fevzipaşa,Gazipaşa,Gülbahçesi,Gürselpaşa
Hadırlı,Hükümet,Karayusuflu,Kuruköprü,Küçükdikili,Mavibulvar(Yurt),Meydan,Saydam,Şakirpaşa,Yağcami,Yeşilevler,Yeşiloba,Yeşilyurt,Ziyapaşa,Baklalı,Buruk,İncirlik,Kürkçüler,Remzioğuzarık,Birkent,Büyükmangıt,Çarşı,Doruk,Emek,Hamdilli,Kösreli,Kurtkulağı,Kurtpınar,Mercimek,Mustafabeyli,Namıkkemal,Sağkaya,Sanayi,Sarımazı,Türlübaşmevkilerinde bulunarak sizlere en yakın çekici hizmetini,en uygun fiyata vermeyi hedefliyor.

 

Hemen Ara