oto çekici numarasıBartın’da Oto Çekici Oto Kurtarıcı 0533 222 9172

Aracınız seyir halinde iken ansızın yolda kaldığında Bartın’da oto kurtarıcı olarak bize ulaşabilir ve aracınızın kısa sürede servislere çekmenizi sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü ve alanında uzman kadromuz sayesinde kısa sürede bulunduğunuz adrese geliyor ve arabanızı oto servislere çekiyoruz.

Şehirlerarası yolculuklarda ya da şehir içerisinde yaptığınız kazalarda aracınız arızalandıysa ve yolda kaldıysanız aracınızın bakımını yapmak için en yakın servise gitmeniz gerekiyorsa bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Çekici firmaları arasında sahip olduğumuz deneyimler sayesinde sizlere en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Acil çekici numarası aradığınız zaman sizde telefon numaralarımızı 7/24 tuşlayabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede personellerimiz yanınıza gelerek araçlarınızı çekeceklerdir. Bartın’da çekici olarak sizde bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız sizlere yılın her günü, günün her saati yardımcı olmaktadır. Bartın’da ilinde oto kurtarma hizmeti almak istediğinizde ; uygun fiyata hızlı hizmet veren firmamızı arayabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz sayesinde sizler için en iyi oto çekici hizmeti sunuyoruz. Aracınız nerede arızalanmış olursa olsun sizde anında bizlere ulaşabilir ve bizden yardım alabilirsiniz.
Yol Yardım Hattı : 0533 222 9172

Bartın Merkez Oto Çekici

Bartın merkeze 1 kilometre uzaklıkta olan Bartın Merkez ilçemizde oto çekicimiz; Akağaç , Akbaba , Akbaş , Akçalı , Akçamescit , Akgöz , Akıncılar , Akmanlar , Alibaş , Avgölü , Balat , Çamlık , Çayır , Çeştepe , Çiftlikköy , Çöpbey , Çukurbük , Dallıca , Darıören , Dırazlar , Doğaşı , Ecikler , Ellibaş , Epçiler , Epçilerkadı , Esbey , Esenyurt , Eskiemirler , Eskihamidiye , Eyüpoğlu , Fırınlı , Gecen , Gençali , Geriş , Gerişkatırcı , Gökçekıran , Gözpınar , Gürgenpınarı , Gürpınar , Güzelcehisar , Hacıhatipoğlu , Hacıosmanoğlu , Hanyeri , Hasanefendi , Hasanlar , Hatipler , Hıdırlar , Hocaoğlu , İmamlar , Kabagöz , Kaman , Karacaoğlu , Karahüseyinli , Karainler , Karaköyşeyhler , Karamazak , Karasu , Karayakup , Karşıyaka , Kaşbaşı , Kayacılar , Kayadibi , Kayadibiçavuş , Kayadibikavlak , Kışla , Kızılelma , Kocareis , Köyyeri , Kumaçorak , Kurt , Kutlubeydemirci , Kutlubeytabaklar , Kutlubeyyazıcılar , Küçükkızılkum , Kümesler , Mamak , Mekeçler , Muratbey , Okçular , Ören , Özbaşı , Saraylı , Serdar , Sipahiler , Sofular , Söğütlü , Sülek , Sütlüce , Şabankadı , Şahin , Şahne , Şarköy , Şiremirçavuş , Şiremirtabaklar , Şirinköy , Tabanözü , Tasmacı , Terkehaliller , Terkehatipler , Topluca , Turanlar , Tuzcular , Uğurlar , Ulugeçitambarcı , Ulugeçitkadı , Uluköy , Ustaoğlu , Uzunöz , Yanaz , Yeğenli , Yenihamidiye , Yeniköy , Yeşilkaya , Yeşilyurt , Yıldız bölgelerinde en kaliteli oto çekici hizmetini, en ekonomik fiyatlara vermektedir.

Amasra Oto Çekici

Bartın merkeze 20 kilometre uzaklıkta olan Amasra ilçemizde oto çekicimiz; Acarlar , Ahatlar , Akkonak , Aliobası , Bostanlar , Cumayanı , Çakrazboz , Çakrazova , Çakrazşeyhler , Çanakçılar , Esenler , Göçkün , Göçkündemirci , Gömü , Hatipler , İnciğez , İnpiri , Kalaycı , Karakaçak , Kazpınarı , Kocaköy , Makaracı , Saraydüzü , Şenyurt , Şükürler , Tarlaağzı , Topallar , Topderesi , Yahyayazıcılar , Yukarısal bölgelerinde en kaliteli oto çekici hizmetini, en ekonomik fiyatlara vermektedir.

Kurucaşile Oto Çekici

Bartın merkeze 64 kilometre uzaklıkta olan Kurucaşile ilçemizde oto çekicimiz; Alapınar , Aydoğmuş , Başköy , Curunlu , Çayaltı , Danişment , Demirci , Dizlermezeci , Elvanlar , Hacıköy , Hisarköy , İlyasgeçidi , Kaleköy , Kanatlı , Kapısuyu , Karaman , Kavaklı , Kirlikmüslimhoca , Kömeç , Meydan , Ovatekkeönü , Ömerler , Paşalılar , Sarıderesi , Şeyhler , Uğurlu , Yeniköy , Ziyaretköy bölgelerinde en kaliteli oto çekici hizmetini, en ekonomik fiyatlara vermektedir.

Ulus Oto Çekici

Bartın merkeze 37 kilometre uzaklıkta olan Ulus ilçemizde oto çekicimiz; AbdurrahmanAğa , Akörensöküler , Aktaş , Alıçlı , Alpı , Arpacık , Aşağıköy , Aşağıçamlı , Aşağıçerçi , Aşağıdere , Aşağıemirce , Bağdatlı , Bahçecik , Balıcak , Buğurlar , Ceyüpler , Çavuş , Çerde , Çubukbeli , Çubuklu , Dereli , Dibektaş , Dodurga , Doğanköy , Dorucaşahinci , Döngeller , Dörekler , Düzköy , Eldeş , Elmacık , Eseler , Gökpınar , Güneyören , Hasanören , Hisar , Hoca , Isırganlı , İbrahimderesi , İğneciler , İnceçam , Kadı , Kalecik , Karadiken , Karahasan , Karakışla , Kayabaşı , Keçideresi , Kirazcık , Kirsinler , Kıyıklar , Kızıllar , Konak , Konuklu , Kozanlı , Köklü , Küllü , Öncüler , Sarıfasıl , Sarnıç , Şirinler , Uluköy , Ulukaya , Üçsaray , Yenikışla , Yeniköy , Yılanlar , Yukarıdere , Zafer bölgelerinde en kaliteli oto çekici hizmetini, en ekonomik fiyatlara vermektedir.

 

Hertürlü aracı taşıyoruz. Arızalı ,Kazalı, hurda, yeni model, minibüs, kamyonet, binek,hafif ticari,ağır ticari tipli araçlarınızı itinalı bir şekilde çekiyor ;gideceği yere teslim ediyoruz.
Birçok araç kullanıcı yolda kaldığında ve oto çekici ihtiyacı olduğunda aklına gelen ilk soru çekici fiyatları oluyor. Oto Çekici ve kurtarıcı hizmetlerinin sabit bir fiyatı yoktur. Fiyatlar; aracın çekileceği konum ile aracın götürüleceği yerin arasında ki mesafeye, araç tipine ve yapılacak işlemlerin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için dilerseniz acil oto çekici hattımızı arayabilir, fiyat alabilir ve bu sayede sonradan herhangi bir sürprizle karşılaşmanıza engel olabilirsiniz.
Oto çekici araçlarımız bulunduğunuz konuma; yol, hava ve trafik yoğunluğu koşullarına göre değişmektedir. Ortalama olarak çekicilerimiz 1 kilometresini 1 -2 dakika arasında ulaşmaktadırlar. Sizlere en kısa sürede hizmet vermek için hizmet bölgelerimizin her yerinde çekici bulundurarak sizlere en yakın çekiciyi gönderiyoruz.
Bizlere yılın her günü, günün her saati acil oto çekici hattımız olan 0533 222 91 72 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Pazartesi – Cuma : 24 Saat
Cumartesi : 24 Saat
Pazar : 24 Saat

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

  • Geniş Filo Ağı
  • Uzman Kadro
  • Müşteri Memnuniyeti
  • 7 Gün , 24 Saat Hizmet
  • Uygun Fiyatlı Hizmetler
Hemen Ara